Nová výroční zpráva 2019

Logo

Byla zveřejněna výroční zpráva o činnosti naší firmy za uplynulý fiskální rok.

Více zde

Denso mezi oceněnými

Skleněná plastika

Dne 18.9.2020 proběhlo poděkování institucím a osobám, které během první vlny koronavirové pandemie pomáhali ostatním. Ocenění v podobě skleněné plastiky symbolizující pomoc od skláře Jiřího Pačinky z rukou hejtmana Martina Půty tak převzalo celkem 9 zástupců.

Více zde

Informace pro zaměstnance

Logo

Kvůli zhoršující se epidemiologické situaci bude od 10.09.2020 povinné nošení roušek.

Více zde

Loučení s létem

Nisa park

První zářijová neděle patřila loučení s prázdninami a létem ve volnočasovém Nisa parku ve Vratislavicích.

Více zde

Setkání s Denso jubilanty

Setkání s Denso jubilanty

Dne 26.8.2020 se uskutečnil první ročník Setkání s Denso jubilanty - dlouholetými pracovníky, kteří v Densu oslavili významné jubileum.

Více zde

Déšť nám nevadí

Stan

V jídelně v obědovém čase dochází ke kumulaci velkého počtu pracovníků. V případě hezkého počasí to až takový problém není, protože mnozí naši zaměstnanci rádi obědvají venku a počet pracovníků sedících v jídelně se tak rozprostře.

Více zde

Koronavir ovlivňuje vše, i naše kroužky kvality

Kroužky kvality v době koronaviru

Za normálních okolností bychom vás už v tomto čísle informovali o výsledcích interního kola tradiční soutěže kroužků kvality. Kvůli koronaviru však musela většina kroužků své aktivity pozastavit.

Více zde

Sbírka DMCZ a jejích zaměstnanců

Předání šeku

V minulých týdnech jsme uspořádali dobrovolnou zaměstnaneckou sbírku. Do sbírky se zapojilo 80 zaměstnanců, kteří přispěli celkovou částkou 53 790 CZK.

Více zde

Známe vítěze globální soutěže o nejlepší plakát na téma úspory energie

Denso

Historie soutěže se začala psát v roce 2013 v Japonsku, kde se konal první ročník. Od roku 2016 se do dění této soutěže zapojují i další pobočky Denso skupiny a soutěž tak získala přívlastek globální. Do soutěže se kromě zaměstnanců mohou zapojit i členové jejich rodin.

Více zde

Přicházíme s novým marketingovým konceptem

Denso

Vidíme změnu jako cestu, přesně tak bychom nazvali přípravu nového marketingového konceptu, za kterým stojí oddělení administrativy ve spolupráci s agenturou, která má v oblasti marketingu bohaté zkušenosti již od roku 2007.

Více zde

Draci z Densa vyrážejí na závod dračích lodí

Dračí lodě

Měsíc červen patří závodu dračích lodí. Spousta závodů byla přesunuta na pozdější zářijový termín a nebo rovnou odvolána. Závod dračích lodí byl přesunut a bude se konat v náhradním termínu 19.9.2020. Jablonecká přehrada se tak stane dějištěm již 8. ročníku tohoto závodu spojeného s dětským dnem pod taktovkou RK Dragons Jablonec nad Nisou.

Více zde

Denso pomáhá Libereckému kraji v boji proti covidu

Denso

V dnešní koronavirové době je možná ještě více než kdykoliv jindy zapotřebí pomoci těm, kteří pomoc opravdu potřebují.

Více zde

Co přineslo letošní vyjednávání s odbory

Denso

Část kolektivní smlouvy, která hovoří o mzdě či odměně se v mnohých firmách mění každý rok. V naší firmě tomu není jinak. V únoru 2020 začalo kolektivní vyjednávání mezi vedením a zástupci odborových organizací ASO a KOVO.

Více zde

Denso se stává partnerem Národního centra Průmyslu 4.0

Denso

Národní centrum Průmyslu 4.0 (NCP4.0) je otevřená akademicko-průmyslová platforma, která propojuje přední nositele inovací z řad univerzit, firem a dalších organizací.

Více zde

Návštěva primátora

Návštěva primátora

V úterý 9. června poctil Denso svou návštěvou primátor Ing. Jaroslav Zámečník, CSc. se svými kolegy z vedení města Liberce.

Více informací