Čisté prostory v DMCZ

Čisté prostory

Nejen vzhledem ke stále narůstajícím požadavkům našich zákazníků na vnitřní čistotu dodávaných dílů, ale i v souladu s aktuálními trendy v automobilovém průmyslu jsme se rozhodli vybudovat v rámci laboratoře QA takzvané „čisté prostory“.

Více zde

Prohlídka zámku s princeznou

Prohlídka zámku s princeznou

Prohlídka zámku s princeznou na Sychrově, akce, jejíž konání nebylo do poslední chvíle s ohledem na vládní opatření vůbec jisté.

Více zde

První letní den s Densem

První letní den

První letní den, který připadá na 21.6., jsme našim zaměstnancům zpříjemnili další akcí.

Více zde

Květnová fit výzva Běhá celé Denso

Denso

Jedno staré známé přísloví říká: ,,Ve zdravém těle, zdravý duch“ a musíme konstatovat, že našim zaměstnancům je tohle přísloví více než blízké.

Více zde

Zaměstnanecký magazín 2/2021

Magazín 2021

DENSO vydalo nový zaměstnanecký magazín 2/2021.

Více zde

Naše firemní benefity

Příbor

Představujeme vám další benefit. Jako další je na řadě dotované firemní stravování, které našim zaměstnancům přináší větší komfort a úsporu času.

Více zde

Sponzoring aktivit našich zaměstnanců

Auto Denso

Díky uzavření sportovišť a zrušení všech sportovních, kulturních a jiných akcí jsme za poslední měsíce obdrželi jen velmi malý počet žádostí o sponzoring.

Více zde

FEM simulace

FEM simulace

První díl naší rubriky Technické okénko v prvním letošním čísle je zaměřena na FEM simulace (Finite Element Method), nebo chcete-li MKP (Metoda Konečných Prvků), které slouží k simulaci průběhů napětí, deformací, proudění tekutin, tepla nebo vlastních frekvencí. Je hojně využívána především pro kontrolu již navržených zařízení nebo pro stanovení kritického místa konstrukce.

Více zde

Měsíc ekologie aneb pečujme společně o životní prostředí

Denso lahev

Duben je měsícem ochrany životního prostředí.

Více zde

Naše novopečené maminky

Denso

Od ledna do března se naše Denso rodina rozrostla o celkem 14 přírůstků. V lednu přivítali potomka na svět Tereza Sentivánová, Denisa Prosová, Justany Mańkut a Veronika Srpová.

Více zde

Hladší průběh při výdeji jídel

Oběd

I jídelna v hlavním závodě DMCZ prošla menšími úpravami, jejichž výsledkem je úprava prostoru pro přípravu japonského menu, které se v naší firmě těší stále větší a větší oblibě.

Více zde

Konečně známe vítěze interního kola kroužků kvality

Kroužky kvality 2020

Po opakovaném odkládání soutěže a stále se nelepšící koronavirové situaci bylo rozhodnuto, že se interní soutěž kroužků kvality bude letos konat on-line prostřednictvím aplikace Microsoft Teams.

Více zde

Naše správa budov úspěšná na regionální úrovni

Denso

Naše oddělení správy budov pod taktovkou manažera oddělení Tomáše Švagerky a supervizora Iva Gajdáče zaznamenalo významný úspěch, když získalo ocenění v soutěži o nejlepší správu budov za rok 2020. Soutěž je určena pro Denso pobočky na evropské i globální úrovni. Smyslem soutěže je ocenit ta oddělení v rámci Denso skupiny, která předvedla skvělé výkony a výsledky v činnosti správy budov.

Více zde

Zaměstnanecký magazín duben 2021

Magazín duben 2021

DENSO vydalo nový zaměstnanecký magazín pro měsíc duben 2021.

Více zde

Vyhlášení interní soutěže o nejlepší plakát na téma úspory energie

Energy  Saving Poster Contest

V březnu byly vyhlášeny výsledky interní soutěže O NEJLEPŠÍ PLAKÁT NA TÉMA ÚSPORA ENERGIE.

Více zde