To nejlepší co na Vás čeká

Aby byli naši zaměstnanci spokojení, snažíme se je motivovat a odměňovat celou řadou zajímavých benefitů. A na co se u nás můžete těšit? Kromě dovolené navíc, výhodných mobilních tarifů, příspěvku na životní nebo penzijní připojištění se můžete těšit také na Cafeterii, ve které si každý zaměstnanec může vybrat benefity dle svého.

 • Cafeterie
 • Výhodné mobilní tarify
 • Dodatečné dny pracovního volna
 • Příspěvek na životní nebo penzijní připojištění

Máme toho ještě mnohem více!

Pro Váš komfort uděláme maximum. Životní pohoda našich zaměstnanců je pro značku DENSO nezbytnou součástí.

denso odmeny

Odměny a výhody

Naše společnost nabízí výhodné volání i internet nejen pro Vás, ale i pro Vaši rodinu. Vodafone zaměstnanecký program mohou využít zaměstnanci využít ihned po nástupu do zaměstnání. Který z Vodafone balíčků si vyberete Vy? Neomezené volání a SMS do všech sítí včetně dat, Social Pass, díky němuž nemusíte myslet na to, kolik dat potřebujete na sdílení fotek nebo živá vysílání u aplikací oblíbených sociálních sítí, Chat Pass, který Vám umožní posílat zprávy včetně jejich příloh bez obav o svůj základní datový balíček pro univerzální využití, Music Pass, díky němuž budete moci poslouchat on-line hudbu nebo si třeba pustit pohádku či video rozhovor. Díky Video Pass si budete moci ze svého mobilu udělat malé kino, spotřebovaná data při sledování videí vám totiž nebudou počítána nebo Cloud Pass, který vám umožní zálohovat své soubory, jako jsou třeba dokumenty, fotografie nebo videa, a nemusíte při tom hledat nejbližší Wi-fi, při používání zahrnutých aplikací totiž nečerpáte data ze svého tarifu.

Jak může název klamat, nečekejte žádnou kávu. Cafeterie dává našim zaměstnancům možnost si vybrat benefit, který sedne jejich zálibám a potřebám. Cafeterie je systém volitelných zaměstnaneckých výhod, založený na principu on-line webové aplikace, kde zaměstnanci mají přidělen svůj rozpočet na virtuálním účtu, ze kterého čerpají a nakupují výrobky a služby z oblasti – sport, kultura, zdraví, rekreace, vzdělávání. Peníze převedené na body do Cafeterie se nedaní. Když Vám přidáme do výplaty 500 CZK hrubého, obdržíte pouze 370 CZK. Pokud Vám tyto peníze dáme do Cafeterie, můžete je utratit v plné výši. Za 500 bodů obdržíte 500 CZK. Do Cafeterie Vám každý měsíc připisujeme 500 CZK. Karta funguje na stejném principu jako bankovní platební karta. Další možností je platba rovnou na internetu přímo z Vašeho účtu Cafeterie nebo prostřednictvím poukázek Edenred Multi. Pro správu Vašich benefitů můžete využívat jednoduchou mobilní aplikaci, která Vám umožní spravovat Vaše benefity, kdykoliv chcete. Co si můžete prostřednictvím Cafeterie koupit? Můžete si zajít do Cinema City/ Cinestar, můžete si zajít zaplavat do libereckého bazénu, koupit si v lékárně léky či vitamíny, zaplatit si jazykový kurz, koupit si knížku, zaplatit dětem tábor a mnohé další. Podrobný seznam najdete na webových stránkách www.edenred.cz.

Zaměstnancům, kteří u nás oslaví 5, 10 nebo 15 let náleží finanční odměna. Každý takový pracovník dostává odměnu ve výši 5 000 Kč, 10 000 Kč nebo 15 000 Kč podle počtu odpracovaných let do výplaty v měsíci, na který připadne pracovní výročí.

Zaměstnancům, kteří dosáhnou životního jubilea 50/ 60 let náleží finanční odměna dle délky trvání pracovního poměru.

Odměna není vyplácena pouze zaměstnancům, kteří oslavili pracovní výročí nebo dosáhli věkového jubilea, ale i těm, kteří odchází do starobního nebo invalidního důchodu.

Myslíme na budoucnost našich zaměstnanců. Zaměstnavatel přispívá zaměstnancům příspěvek ve výši 400 Kč, kteří si uzavřeli smlouvu na životní nebo penzijní připojištění.

Myslíme na budoucnost našich zaměstnanců. Zaměstnavatel přispívá zaměstnancům příspěvek ve výši 400 Kč, kteří si uzavřeli smlouvu na životní nebo penzijní připojištění.

Pracovníkům výroby poskytujeme ke mzdě paušální částku jako náhradu za čištění ochranného pracovního oděvu.

Zaměstnanci mohou čerpat slevu 30% na sportovní oblečení Adidas ve značkové prodejně LionSport v NC Géčko Liberec.

ČSOB nabízí našim zaměstnancům nejen účet zdarma, ale i další zvýhodněné produkty.

zdravi

Zdraví

Pro zaměstnance DMCZ je zajišťována pravidelná lékařská péče a zdravotní prohlídky firmou OccuMed s.r.o. – MUDr. Monika Čandová. Ordinace je umístěna přímo v areálu společnosti. Do ordinace musí všichni zaměstnanci na vstupní periodickou nebo mimořádnou prohlídku k výkonu své práce. Ordinace poskytuje také i služby praktického lékaře, které mnozí zaměstnanci využívají. Ordinace přijímá nové pacienty dle aktuálních kapacitních možností.

Léčebnou a preventivní rehabilitaci zajišťuje pro zaměstnance DMCZ společnost SAREMA s.r.o. Stejně jako ordinace závodního lékaře, tak i rehabilitační centrum je umístěno přímo v areálu společnosti. Komplexní léčebná péče je zajišťována prostřednictvím procedur jako je laser, elektroléčba, ultrazvuk, léčebná tělesná výchova, obstřiky, rázové vlny, reflexní masáže, reflexní léčba pomocí opichů a trakce. Léčba je poskytována na základě doporučení lékaře. Kmenoví zaměstnanci si mohou navíc dopřát odpočinek v podobě klasické masáže. Tyto masáže jsou prováděny bez lékařského doporučení. Kmenový zaměstnanec může využít až 2 hodiny masáží každý měsíc. Tato nadstandardní péče není hrazena z veřejného zdravotního pojištění, ale hradí ji zaměstnancům DMCZ jejich zaměstnavatel.

Naši zaměstnanci mohou využít příspěvek ve výši 2 500 Kč na dioptrické brýle dětí do věku 18 let. Příspěvek lze uplatnit u partnerské optiky OKO OPTIK.

volny cas

Volný čas

K základní dovolené, která činí čtyři týdny za kalendářní rok, náleží zaměstnanci ještě navíc 5 dodatečných dnů pracovního volna za každý odpracovaný rok.

Tento den bývá plný krásných a nezapomenutelných okamžiků. Chceme proto dětem a jejich rodičům umožnit, aby si ho mohli celý užít spolu.

Technicko-hospodářský pracovník (THP) si může zvolit začátek i konec pracovní doby, přičemž na pracovišti musí být od 10:00 do 15:00 hodin. Takový pracovník musí přijít do práce kdykoliv během časového rozmezí od 6:00 do 10:00 hodin, jak to vyhovuje právě jemu a odchází dle toho po 8 hodinách práce.

sponzoring

Sponzoring a akce pro zaměstnance

Denso dlouhodobě podporuje po finanční i materiální stránce řadu projektů a aktivit v sociální, zdravotní, charitativní, ekologické, kulturní, sportovní a vzdělávací oblasti. Kromě toho se ale soustřeďujeme i na činnosti, které vykonávají přímo naši zaměstnanci a finančně se je v nich snažíme podpořit. Příležitost získat finanční dar pro svůj projekt/ aktivitu má každý zaměstnanec, který je sám aktivní nebo pomáhá ostatním. Sponzorsky podporujeme projekty, kluby, instituce a akce, v nichž aktivně působí, organizují, osobně pomáhají naši zaměstnanci nebo jejich skupiny. Přispíváme například na tréninkové pomůcky a vybavení, startovné, dopravu a mnohé další. Každý měsíc 10 000 Kč, to jest 120 000 Kč všude tam, kde jsou naši lidé.

Každý měsíc se můžete těšit na 1–3 akce, které pro naše zaměstnance pravidelně připravujeme.

Užít si s námi můžete:

 • Velké akce, kde se sejdeme všichni a bavíme se.
 • Akce, kde vás potěšíme drobným dárkem nebo například čerstvou kávou.
 • Akce při nichž sportujeme a soutěžíme o ceny.
 • Soutěže, při nichž poměřujeme odborné znalosti.
 • Pravidelné soutěže a tipovačky na našem Facebooku.

Společně také pomáháme tam, kde je to potřeba:

 • Pomáháme neziskovým organizacím v místě, kde působíme.
 • Dobrovolnické sbírky pořádáme nejen o adventu.
 • Životní prostředí je pro nás důležité, a proto na něj nezapomínáme při plánování akcí.