Společnost Denso Manufacturing Czech vyhrálo soutěž Ministerstva zdravotnictví

Budova DENSO

„Podnik podporující zdraví“ je každoroční soutěž vyhlašovaná Ministerstvem zdravotnictví, která hodnotí úroveň a kvalitu podpory zdraví zaměstnanců na pracovišti. Společnost DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. se umístila na 2. místě.

Liberec, 26. října 2007 – Letos již potřetí vyhlásil Státní zdravotní ústav pod záštitou Ministerstva zdravotnictví soutěž s názvem „Podnik podporující zdraví“. Společnost DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. se sídlem v Liberci se umístila na 2. místě spolu se společností Poclain Hydraulics, s.r.o., První místo nebylo v soutěži uděleno.

Jedná se o soutěž hodnotící kvalitu podpory zdraví zaměstnanců na pracovišti. „Je to široká sféra, pod kterou spadá bezpečnost, ergonomie a organizace práce, provádění preventivní závodní péče, vliv společnosti na životní prostředí a v neposlední řadě též jednotlivé aktivity na podporu a upevňování zdraví zaměstnanců,“ sdělil manažer financí a plánování Yasushi Matsui. „Podmínkou vstupu do soutěže bylo vyplnit dotazník pro sebehodnocení, vypracovat projekt a umožnit hodnotícímu týmu provést audit ve společnosti,“ dodal Matsui.

Společnost Denso se do soutěže přihlásila prvním rokem. Slavností vyhlášení společně s předáváním cen, proběhlo v v Praze v Kaiserštejnském paláci. Cenu spolu s certifikátem platným po dobu tří let předávala Anežka Sixtová z ministerstva zdravotnictví, za společnost DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. ji přebíral Yasushi Matsui se svým týmem.

Společnost Denso Corporation působí ve 32 zemích po celém světě a ve svých 215 pobočkách zaměstnává více než 112 tisíc lidí. Společnost byla založena v roce 1949 v japonském městě Karyia. Mezi světovou elitu automobilového průmyslu se společnost Denso vypracovala díky dlouholetému výzkumu a mimořádné kvalitě výrobků.

Kontakty pro média:

Petr Šamalík, HR Manager
+420 731 530 055
+420 731 530 070   

mail: p.samalik@denso.cz
Ivana Koutová, Supervisor Administrativy a služeb
: +420 731 530 033 mail: i.koutova@denso.cz