Job Start 2020

Když plánujete budoucnost

Studujete a hledáte odpovídající odborné uplatnění?

Čím déle znáte svůj cíl, tím lépe se dokážete připravit.

Přestože je naše společnost výrobního zaměření, potřebujeme zajistit široké spektrum pracivních pozic.

Který směr odpovídá nejlépe vašim představám?

Pozice ve výrobě

Finanční zajištění naší společnosti podpořené celosvětovou sití sesterských závodů umožňuje garantovat pravidelnou "výplatu" včetně dalších finančních benefitů všem svým zaměstnancům.

Správa a údržba výrobních technologií

Mateřská společnost DENSO existuje více než 60let, a nyní operuje v 36 zemích po celém světě. Naše společnost byla založena v roce 2001 a a nyní je největším zaměstnavatelem v regionu.

Řízení výroby a kontrola kvality

Zákonná školení a odborná profesní školení můžete absolvovat v našem moderním tréninkovém centru. Jazykové kurzy vám mohou otevřít možnost odborného vzdělávání u našich zahraničních partnerů.

Technologický vývvoj

Všechny nově obsazené pracovní pozice jsou otevřené i pro všechny zájemce z řad našich zaměstnanců, přičemž znalost prostředí a přímé pracovní zkušenosti jsou vždy ve výběrových řízeních velkou výhodou.

Ekonomické a personální služby

Podpora rodiny je přímo zakotvená v cíleném vytváření benefitů, které přinesou radost nejen našim zaměstnancům , ale i jejich rodinným příslušníkům.

Práce s nejmodernějšími technologiemi

Základním prvkem výrobního programu společnosti DENSO jsou klimatizační jednotky se kterými se setkáváme v automobilech všech renomovaných značek.

Držet krok s neustálým rozvojem technologií znamená využívat maximum moderních technologií i ve vlastní výrobě. Proto se na všech pracovních pozicích vždy setkáte s moderním vybavením a technologicky vyspělým zázemím, do kterého jsme postupně investovali stovky milionů korun.

Vlastní vývojové centrum

Moderní nástrojárna

Překvapivě čisté prostředí plné inovativních technologií a nejmodernějšího přístrojového vybavení.

Unikátní zkušební laboratoř

Jedinečně vybavená laboratoř DENSO umožňuje testovat klimatizační jednotky z pohledu kvality zpracování, skrytých vad v materiálu, chladícího i tepelného výkonu, antikorozních vlastností nebo odolnosti proti vibracím v simulované zátěži.

Konstrukční a prototypové centrum

Ve spolupráci s vývojovými centry v Německu a USA je deisgn v prototypové i produkční fázi výsadou našich českých konstruktérů. Díky našim dlouhodobým zkušenostem se nám daří navrhovat konkurence schopné produkty se správným poměrem mezi technologickými možnostmi a konstrukčními požadavky.

Široké možnosti vzdělávání

Disponujeme vlastním tréninkovým centrem poskytujícím široké možnosti v oblasti zvyšování vašich odborných znalostí a praktických dovedností.

V rámci všeobecného rozvoje pořádáme pro naše zaměstnance jazykové a manažerské kurzy s cílem zvýšit jejeich osobní kvalifikaci.

Díky široké síti sesterských společností DENSO umožňuje našim profesně i jazykově zdatným kolegům zúčastnit se vzdělávacích kurzů v zahraničí (Německo, Japonsko).

V souvislosti s neustále se probíhající modernizací všech technologií posíláme pravidelně naše odborníky na školení k doddavatelům přístrojového vybavení.

Otevřená příležitost pro studenty středních a vysokých škol

Vyzkoušet si výrobu a chod celé společnosti je jedinečnou příležitostí, jak načerpat nejen nové informace ale i nezapomenutelné zážitky.

Můžete si přečíst autentický příběh našeho praktikanta Dominika - ze SPŠE, 4.ročník

.

A dále skutečný příběh vysokoškoláka Martina - Technologa Denso

.