Denso vítězem v HREA 2007

DENSO logo

Liberec, 6. prosince 2007 - Společnost DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. vyhrála soutěž HREA 2007 - Human Resources Excellence Award.

Jedná se o soutěž o nejlepší personální projekt, která je každoročně vyhlašována Českou společností pro rozvoj lidských zdrojů.

Denso zabodovalo Projektem stabilizace zaměstnanců. Projekt vznikl na základě průzkumu spokojenosti zaměstnanců a zaměřil se na tři oblasti - komunikaci, odměňování a systém benefitů a pracovních podmínek. Na inovacích po celý rok usilovně pracoval tzv. Green Team, který postupně zaváděl vylepšení nebo úplné novinky v uvedených oblastech. Cílem tohoto projektu je vytvořit co nejlepší podmínky pro zaměstnance společnosti, které povedou k jejich dlouhodobé stabilizaci.

Mezi hlavní kritéria hodnocení projektů patří především jejich dlouhodobý přínos pro profesi rozvoje lidských zdrojů, přínos pro společnost a pro její image. Odborná porota složená z top manažerů a předních specialistů v oblasti lidských zdrojů vybrala tři finální projekty. Společnost Denso se svým Projektem stabilizace zaměstnanců se do finále dostala vedle takového soupeře, jako je TV Nova. Finále o medailové pozice se konalo 3. prosince 2007 na výroční konferenci České společnosti pro rozvoj lidských zdrojů v hotelu Diplomat. Všichni tři finalisté svůj projekt prezentovali, a následně účastníci konference volili vítěze.

Denso obdrželo 1. místo, a jako absolutní vítěz se stalo členem odborné poroty pro následující rok.

Společnost Denso Corporation působí ve 32 zemích po celém světě a ve svých 215 pobočkách zaměstnává více než 100 tisíc lidí. Společnost byla založena v roce 1949 v japonském městě Karyia. Mezi světovou elitu automobilového průmyslu se společnost Denso vypracovala díky dlouholetému výzkumu a mimořádné kvalitě výrobků.

Kontakty pro média:

Ing. Ivana Koutová, Supervisor Administrativy a PR
+420 731 530 033 mail: i.koutova@denso.cz