Denso oceněno první cenou „Supplier Performance Award 2008“ od TPCA

Ocenění Supplier Performance Award 2008

Liberec, 20. dubna 2009 - Denso Manufacturing Czech s.r.o. (DMCZ) získalo od společnosti TPCA

Toyota Peugeot Citroën Automobile prestižní první cenu „Supplier Performance Award 2008". Vedle první ceny pro DMCZ se ocenění dostalo i dalším 30 nejlepším dodavatelům ze zhruba 200 firem. Cena byla udělena za vysokou kvalitu výrobků, perfektně fungující logistiku a efektivní řešení případných problémů.

7. dubna 2009 se v Kolíně uskutečnilo slavnostní předání cen „Supplier Performance Award 2008". První cenu převzal od prezidenta společnosti TPCA Jasuhiro Takahashi prezident společnosti Denso Manufacturing Czech s.r.o. Toshifumi Murayama. Česká pobočka společnosti DENSO, světového výrobce automobilových systémů a dílů, byla poprvé od dob svého vzniku, tj. od roku 2001, oceněna takovouto cenou od svého koncového zákazníka - automobilky. „Cílem společnosti DENSO je poskytovat nejvyšší možnou kvalitu produktů a služeb. Našich cílů se nám v roce 2008 povedlo dosáhnout i přes nástrahy, které nám všem kladla světová hospodářská krize. Bylo to hektické a nestabilní období, kdy jsme se snažili flexibilně přizpůsobovat potřebám trhu. Náš výrobní program, logistika a komunikace s dodavateli se pružně měnily tak, abychom uspokojili aktuální potřeby a požadavky našich koncových zákazníků. Těší mě, že náš „pružný" přístup, při zachování vysoké kvality produktů, byl společností TPCA oceněn 1. cenou," řekl Toshifumi Murayama, prezident společnosti.

„Cena „Supplier Performance Award 2008" je pro společnost DENSO velmi prestižní cenou, která představuje i jistý závazek a výzvu pro nadcházející roky. Naším úkolem je i nadále pokračovat v nastoleném trendu postupného zvyšování kvality našich produktů. Rozšiřovat bychom chtěli i portfolio „navýsost spokojených zákazníků", "řekl Toshifumi Murayama.

Poznámka pro editory:

DENSO Corporation s ústředím v japonském městě Kariya v prefektuře Aichi je předním světovým dodavatelem vyspělých technologií, systémů a komponent. Společnost zaměstnává přibližně 119 000 pracovníků v 32 zemích a regionech celého světa včetně Japonska. Konsolidované celosvětové tržby za hospodářský rok končící 31. březnem 2008 dosáhly výše 40,2 miliard USD. Akcie společnosti DENSO jsou obchodovány na burzách cenných papírů v japonských městech Tokio, Osaka a Nagoya.

Česká pobočka společnosti DENSO byla založena 12. 7. 2001 v průmyslové zóně Liberec - Jih s počáteční investicí 3 mld. Kč. DENSO Manufacturing Czech je výrobcem klimatizačních jednotek a komponent pro vozy značek VW, Audi, Škoda, Lamborghini, Mercedes-Benz, BMW, Suzuki aj. Společnost splnila podmínky pro udělení certifikátu systému ochrany životního prostředí dle normy ISO 14001:2005 a úspěšně získala i EMS.

Kontakty pro média:

Jaroslav Antoš, Head of Department Human Resources and Administration
+420 731 530 055 j.antos@denso.cz