Denso Movember 2020

Symbolem Movemberu je knír, který si v měsíci listopadu nechávají narůst muži po celém světě, aby upozornili na problematiku mužského zdraví a zvyšovali povědomí o rakovině prostaty, která drží smutné prvenství nejčastějšího nádorového onemocnění již od roku 2005.

Cest, jak se naši zaměstnanci mohoudo Movemberu zapojit a zviditelnit tak problematiku, kterou se Movember zabývá, mají hned několik.

Naši zaměstnanci se mohou přidat do našeho Denso týmu DN Mustagband, kdy závěrem měsíce listopadu čeká všechny členy společné focení. Přispět do veřejné sbírky hnutí Movember mohou naši zaměstnanci přímo v Densu nebo prostřednictvím online platby (na stránkách cz.moveber.com vyhledejte tým DN Mustageband a klikněte na tlačítko PŘISPĚT MÉMU TÝMU).

Letošní rok si kolegové, kteří Movember organizují, připravili charitativní předměty, které si mohou zaměstnanci po celý měsíc listopad zakoupit v našem tréninkovém centru a přispět tak libovolnou částkou a na oplátku dostat samolepku, placku a nebo roušku s motivem kníru, díky níž se mohou aktivně zapojit do šíření této problematiky.

Hnutí Movember vyzývalo všechny, aby v listopadu uběhli nebo ušli 60 km. Pohyb totiž pomáhá k podpoře duševního zdraví a je skvělou prevencí všech psychických problémů. Současně tím můžete uctít 60 mužů, kteří každou hodinu na světě umírají a mohli být stále mezi námi.

Děkujeme všem zaměstnancům, že společně s námi pomáháte.